Tegus aasta 2023

2023.a toimusid käsitööalased koolitused (keraamika,korvtooli punumine,  kampsiku loovõmblemine, siidimaal, portselanimaal, jõulukuulide valmistamineloovkampsikute näitus

 

õppereis Harjumaale

Lüllemäe külapäev

), aianduskoolitus, nutiseadme koolitus, Kodanikuks olemise ABC koolitus,  korraldati seminar arutlemaks erinevate koostööprojektide ja koolituste üle. Toimus õppereis Harjumaale ja korraldati Lüllemäe külapäev. 

Valga valla toel toimus hooaja avapidu, kus muusikat mängis rahva poolt armastatud ansambel Respekt ning toimusid mitmed kontserdid:  muusikalise elamuse pakkusid Neeme Punder ja Ene Nael kontserdiga Urmas Sisask in memorium, Karula kirikus andsid meeleoluka kontserdi Marianne Leibur ja Joel Remmel.

Karula Kultuuriselts oli abiks kultuurikollektiividele, kes  osalesid erinevatel sündmustel: Tantsutrupp LP Koolitantsul ja Kuldsel Karikal. Segaansambel Lüllemäe Lüürikud osales maakonna laulupeol ja Vaba Rahva Laulul Kuressaares, tantsurühm Meie Memmed osales maakonna tantsupeol ja Lõuna-Eesti memme-taadi suvepeol. Naisrühm Karukell osales Minni Vähi tantsupäeval ja maakonna tantsupeol. Juulis korraldati keraamikapäevad ja 22.detsembril talve alguse tähistamine koos jõululaadaga.

Täname koostööpartnerit Eesti Rahvaülikoolide Liit koolituste läbiviimisel.

Täname toetuse eest Valga vald, KOP, KULKA.